הרצאות

5 השאלות שאנחנו חייבים לשאול את עצמנו כשאנחנו רוצים לרפא את עצמנו מכאבים ומחלות

איך מחייכים לעולם

הרצאה במסגרת כנס מדע ותודעה ה-9 שהתקיים באוניברסיטת בר אילן. ארבעה עקרונות פשוטים להבנה ומאתגרים ליישום שמאפשרים למתרגלים אותם לחייך בתוך הקושי, לשמור על תדר גבוה, לשאוב אופטימיות ולחשב מסלול מחדש.
 

ריפוי בלוטת התריס החוליה החסרה​

הרצאה שהעבירה מירב הראל במסגרת כנס "האמת על בלוטת התריס" שהתקיים ב28/4/17. הרצאה חשובה וחדשנית זו עוסקת בארבעת הרבדים שמרכיבים את החוליה החסרה בריפוי עצמי, כל מה שלא תשמעו בשום מקום אחר בצורה כל כך מסודרת. 

נפש בריאה בגוף בריא, החוליה החסרה

מירב הראל, מחברת הספר "נפש בריאה בגוף בריא, 8 מפתחות לריפוי הגוף והנפש", בהרצאה על החוליה החסרה בריפוי – מה אנחנו לא יודעים שעומד בדרכנו ומונע מאיתנו להבריא באמת. לחוליה החסרה ארבע רגליים:

1. אנחנו יכולים להיות הרופאים של עצמנו (ואפילו לעשות עבודה טובה יותר בריפוי).
 2. מחלה היא שפת הנפש. ביטוי פזיולוגי של מצוקה רגשית.
3. ריפוי הוא שינוי כל מה שלא תומך בגוף ובנפש.
4. ארבעת הרבדים שבהם מתפתחות מחלות וארבעת ערוצי הריפוי שנותנים להם מענה שלם.

הרצאה מלאה:
שמונת המפתחות לריפוי הגוף והנפש

ההרצאה "8 המפתחות לריפוי הגוף והנפש" שמועברת ע"י מירב הראל התקיימה ב28/4/18 במסגרת פסטיבל "חיים בריא". בהרצאה זו ניתן ללמוד מהם שמונת המפתחות ההכרחיים לכל אדם המעוניין לרפא את עצמו ולצאת למסע ריפוי ולמה ריפוי הוא בעצם שינוי. בסופה של ההרצאה תוכלו למצוא מדיטצית דמיון מודרך עוצמתית שמהותה ריפוי עצמי – גופני, רגשי ואנרגטי, אותה תוכלו לתרגל בעצמכם שוב ושוב.

לתקציר ההרצאה לחצו כאן 

הרצאה מלאה:
איך להיות הפסיכולוגים של עצמנו

ההרצאה "איך להיות הפסיכולוגים של עצמנו?" מועברת ע"י מירב הראל והתקיימה ב28/4/18 במסגרת פסטיבל "חיים בריא". התשובה הקצרה לשאלה "איך להיות הפסיכולוגים של עצמנו?" היא – להתחבר לחלק בתוכנו שיודע ולשאול את השאלות הנכונות. מהו אותו חלק בתוכנו שיודע, מהן השאלות הנכונות ואילו הנחות עלינו להניח בבואנו לענות על שאלות אלו – הכל בהרצאה המרתקת המבוססת על מודל "הטרילוגיה", כלי אבחוני המאפשר לכל אדם לאבחן תקיעויות בחייו ואף לראות מהי הדרך המיטבית ליציאה מהן.

לתקציר ההרצאה לחצו כאן 

9 כלים פרקטיים עוצמתיים, פשוטים להבנה ולביצוע לטיפול בעצמנו - מה כל אחד מאיתנו יכול לעשות על מנת להיטיב עם עצמו?

ניהול כוחות במסגרת מסע לריפוי עצמי

 מירב הראל בהרצאה על ניהול כוחות במסגרת מסע לריפוי עצמי, מתוך "כנס מדע ותודעה ה-18, כוחות בטבע", של המכון למדע ותודעה.

הכל אפשרי?