2018-03-23_1801

ליווי אישי

ריפוי במילה אחת זה שינוי. שינוי של כל מה שלא תומך בגוף ובנפש. לכן, אנשים שרוצים לרפא עצמם ממחלות פיזיות או נפשיות ואנשים שרוצים לייצר שינוי במציאות שלהם, נדרשים לפסוע באותה דרך, נדרשים להשתנות. להשתנות במה? לכל אדם הרשימה והאתגרים שלו. אני מאמינה שאנחנו מרפאים את עצמנו, יחד עם זאת נדרשים תמיכה, הכוונה, שיקופים, דיוקים ואף החזקת יד כשצריך. אני מעניקה לאנשים אותם אני מלווה תמיכה ב-3 ערוצי ריפוי: רגשי-נפשי, אנרגטי ורוחני. 
ניתן להגיע גם לפגישות ייעוץ חד פעמיות בנות שעה וחצי.

הרצאות בשלל נושאים:

1.ריפוי עצמי ("איך להיות הרופאים של עצמנו?")

2. טיפול עצמי ("איך להיות הפסיכולוגים של עצמנו?")

3. דיאלוג פנימי עם היבטי הנפש ("איך להיות נחמדים יותר לעצמנו?")

4. קשיים בהטמעת תזונה בריאה ( "איך לרזות מהלב?")

הרצאות

סדנאות

סדנאות התפתחות בנות 4-5 שעות המשלבות הן ידע ותודעה תיאורטיים והן תרגול מעשי ופרקטי. שילוב זה מנכיח הלכה למעשה את החומרים השונים ומאפשר פתח להתפתחות, התעוררות ואף החלמה.
"סדנת 8 המפתחות לריפוי הגוף והנפש"
"סדנת הטרילוגיה – שיטת אבחון המאפשרת אבחון ויציאה מתקיעויות"

על פי דרישה נקודתית ובתיאום להתארגנות יזומה, אני מנחה בבתים קבוצות אינטימיות של אנשים שנמצאים במסעות ריפוי או בתהליכי שינוי. אחד היתרונות המהותיים של עבודה בקבוצה הוא כוח השיקוף, בבסיסו עומדת האקסיומה כי כולנו מהווים מראות האחד של השני וכך שיתוף של מישהו מהקבוצה, שלכאורה לא קשור לדבר עימו אנחנו מתמודדים, נוגע גם בנו, משקף גם לנו ומעורר בנו מקומות שבשלים לקבל מענה. ככמות האנשים בקבוצה כך כמות השיקופים והדבר מאפשר עבודה מקיפה ויסודית.

הנחיית קבוצות ריפוי

ליווי חולים סופניים

 

ליווי אנשים הנמצאים בשלב האחרון של חייהם בפעימת החיים הנוכחית זוהי בעיני זכות גדולה. הליווי מעניק להם אפשרות להשלים קצוות פתוחים, להיפרד כראוי מהאוהבים, הכנה לקראת המעבר למימד הבא והעתיד לבוא וזאת על מנת להקל ולהנעים במידת האפשר את שארית הזמן במרחב ארץ.
החזון האישי שלי לכל אדם – לעזוב עם חיוך.